• Черкаський народний хор

  • Cимфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії

  • Черкаська обласна філармонія. Концертна зала.

Каса Черкаської обласної філармонії:
м. Черкаси, вул. Хрещатик, 196

Замовлення квитків:
тел.:(0472) 45-01-61

» Новини філармонії

Новини філармонії

                                                               

«Обіймися, Україно!»


В цей тривожний час, коли Україна кров’ю своїх синів відстоює державні інтереси, на нашій землі не лишилося байдужих людей. Кожен громадянин в свій спосіб - коштами, працею, волонтерською діяльністю – долучається до наближення миру та підтримки тих людей, що постраждали на Сході нашої держави. 

Відповідальну місію з проведення культурно-патріотичної акції «Обіймися, Україно» взяла на себе і Черкаська обласна філармонія. 14 жовтня, в день Святої Покрови у концертній залі філармонії відбувся благодійний концерт лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка Черкаського академічного заслуженого українського народного хору під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Л. Трофименко.

Концерт став однією з віх благодійного турне хору – у вересні колектив здійснив концертну подорож містами Західної України на підтримку воїнів, що беруть участь в АТО. Любителі народного мистецтва Рівного, Луцька, Львова, Тернополя, Хмельницького та Вінниці гаряче вітали Черкаський народний хор на своїх сценах, сповнювалися гордістю за мистецтво Батьківщини, зігрівали свої серця натхненними піснями та танцями.

Концерт в залі Черкаської філармонії колектив присвятив благодійній допомозі черкащанину Роману Колдуновичу. 25 річний старший лейтенант МВС отримав поранення 4 серпня, виконуючи всій громадянській обов’язок в зоні АТО. Зараз Роман перебуває на лікуванні у Польщі та потребує протезування руки.

Та не лише за Романа, а й за кожного солдата лунала молитва в залі. Солістка хору, чудова співачка та поетеса Руслана Лоцман своєю проникливою мовою та щемливим співом торкнулася душі кожного глядача. Щирі сльози присутніх викликали пісні «Запалю свічу», «Солдатику мій» та власні вірші Руслани Лоцман. 

Із пошаною і захопленням сприймали глядачі виступи хору та заслужених артисток України Євгенії Крикун та Ольги Йосипової. Не змовкали оплески, якими присутні вітали запальні інструментальні п’єси у виконанні оркестрової групи хору та шалені викрутаси козаків-танцюристів.

Усі кошти, зібрані на концерті, були передані дружині солдата. Можливо, це не великі гроші, але в них велика любов і вдячність усіх відвідувачів концерту.

 

17 вересня 2014 року у Черкаській обласній Філармонії  відкриття концертного сезону симфонічного оркестру 

17 вересня 2014 року у Черкаській обласній Філармонії відбудеться відкриття концертного сезону симфонічного оркестру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко). У концерті візьме участь відомий київський музикант, заслужений артист України Андрій Ільків.

Андрій Ільків є солістом Національного будинку органної та камерної музики України (м. Київ) та художнім керівником і "першою трубою" ансамблю мідних духових "Київ-брасс". З великим успіхом музикант гастролює містами України та виступає на світових сценах перед слухачами Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії, Польщі, Сербії, Білорусії, Китаю. Неодноразово високі професійні якості трубача підтверджувалися перемогами у національних та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Декілька років поспіль кияни мають можливість відвідувати унікальні авторські проекти Андрія Ільківа "Її високість труба запрошує". Разом із квінтетом "Київ-брасс", камерним оркестром, оркестром народної і популярної музики трубач здійснив велику кількість фондових записів для Національної радіокомпанії України.

Свою плідну виконавську практику артист поєднує з викладацькою. Понад вісім років на запрошення кафедри духових інструментів А. Ільків викладав клас труби та ансамблю у Національній музичній академії ім. П. І. Чайковського.

Часто є членом журі Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, проводить майстер-класи в багатьох містах України та за кордоном.

 

 

لذت بازی پوکر آنلاین را در اینجا بیابید https://pokeriran.jimdofree.com . Натяжные потолки в донецке. Натяжные потолки цена донецк.