• Черкаський народний хор

  • Cимфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії

  • Черкаська обласна філармонія. Концертна зала.

Каса Черкаської обласної філармонії:
м. Черкаси, вул. Хрещатик, 196

Замовлення квитків:
тел.:(0472) 45-01-61

» Новини філармонії

Новини філармонії

Черкаській  філармонії  60!

Дорогі колеги, друзі та шанувальники високого мистецтва!

Черкаській обласній філармонії виповнюється 60 років. Цей ювілей є свідченням творчої зрілості, підведення певних підсумків і накреслення нових задумів. Це можливість згадати славетну історію нашої філармонії. Її незабутні яскраві сторінки прикрашають постаті відомих митців. Серед них Анатолій Пашкевич, Раїса Кириченко, Ольга Павловська, Євген Кухарець, Володимир Захаров, Петро Савчук, Юрій Смолянський, Олена Варич та багато інших.

Сьогодні філармонія є унікальним мистецьким осередком, що презентує оригінальні мистецькі проекти, підтримує у області атмосферу високої духовності і задає тон музичному життю Черкаського краю.

Хочу щиро подякувати нашим попередникам, які творили славу філармонії. Сьогодні молоде покоління продовжує їхні традиції і є достойною зміною. Бажаю всім артистам невичерпного натхнення, нових творчих знахідок, здоров’я, добробуту та миру!
Зі святом, з ювілеєм!

Директор філармонії Юрій Федоряка

 

Прекрасне і необхідне варто відстоювати!

60 років – доволі поважний вік, а для творчого колективу це справді показник. За плечима – низка досягнень, великий досвід, міцні традиції. Усе це є міцним фундаментом для подальшого розвитку і нових звершень.

  Музика – вершина всіх мистецтв, а мистецтво – вершина прояву людського духу і душі. Коли хочуть возвеличити людину, їй відкривають Моцарта і Баха, Чайковського і Шостаковича. Коли хочуть зруйнувати країну і народ, руйнують перш за все її культуру. Любімо ж нашу філармонію, гордо промовляємо це слово з ім’ям нашого міста. Не давайте скривдити свою культуру, борімося за неї! 

 Бажаю всім артистам, творчим колективам і співробітникам філармонії нових успіхів, незвичних ідей, амбіціозних цілей, чудових проектів і заслуженого визнання.

Художній керівник філармонії,  народна артистка України Лідія Зайнчківська

 
 
 

Черкаський народний хор - концерт «З любов’ю до України»

Черкаський народний хор це цілий світ, сповнений різнобарвними кольорами музики, співу, запального танцю. 

 Під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Леоніда Трофименка, керівника оркестру заслуженого артистка України Олексія Колесника, балетмейстера Тамари Зуєвої істинно народний колектив хору здійснює нові виступи, вражаючи високою майстерністю, відданістю мистецтву, втіленням народних українських традицій…

З великим успіхом Черкаський народний хор відпрацював у залі філармонії концерт «З любов’ю до України», вражаючи високою майстерністю, відданістю мистецтву, втіленням народних українських традицій.

За численними проханнями черкащан концерт цього уславленого колективу буде повторений 25 червня 2015 р.

          

Черкаська обласна філармонія глибоко сумує з приводу втрати солістки ансамблю народної музики «Росава», заслуженої артистки України Олени Варич та висловлює глибоке співчуття рідним покійної.  

 

 

У Новому 2015 році Черкаська обласна філармонія продовжить радувати черкащан та гостей міста цікавими концертними програмами, виступами провідних колективів і солістів філармонії та іменитих гостей з України та світу. 

 Запрошуємо усіх шанувальників класичного та народного мистецтва до концертної зали філармонії на наступні музичні програми:

 «Суботні зустрічі із симфонічним оркестром»

 Цикл концертів для школярів та їх батьків. Чудова нагода для цікавого та змістовного відпочинку усієї родини у вихідний день. Проводиться у останню суботу кожного місяця, початок о 13.00.

 31 січня

 Концерт №1 

«Музика епохи бароко» буде присвячений 330-річчю від дня народження Й.С. Баха та Г.Ф. Генделя. До вашої уваги виступ симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка.

Слухачі матимуть нагоду насолодитися унікальним тембром старовинного інструменту – клавесину. Прозвучать світові шедеври барокової музики – твори А. Вівальді, А. Кореллі, Й.С. Баха та Г.Ф. Генделя.

 28 лютого

 Концерт № 2

«Балетна та оперна музика П.І. Чайковського» приурочений до 175-річчя від дня народження композитора. 

У програмі концерту - найкращі сторінки творчості П.І. Чайковського у виконанні симфонічного оркестру та солістів філармонії.

 


 «Казка з оркестром»

Концерти цієї музичної програми створені для дітей середнього та старшого шкільного віку, але будуть цікаві також і усім дорослим.

 10 лютого

 Концерт №1

М.А. Римський-Корсаков. «Казка про царя Салтана». Чудову театралізовану постановку музичної казки за сюжетом О. Пушкіна глядачам представлять симфонічний оркестр та солісти філармонії, а також читці – актори Обласного музично-драматичного театру.


Музична програма для майбутніх мам „В очікуванні дива"

В плані роботи Обласної філармонії на 2015 рік отримав продовження важливий соціокультурний проект для вагітних жінок та їх родин. Вже другий рік поспіль ця концертна програма збирає майбутніх батьків та молоді родини із дітьми. 

Концерти супроводжуються виступами психолога, конкурсами для майбутніх мам та маленьких слухачів.

 27 лютого

 Концерт №1

«Неперевершені вальси Й. Штрауса»

Музика Йоганна Штрауса прекрасна і гармонійна. В його творах – шум смарагдового лісу, трелі чудових птахів та рокіт хвиль величавого Дунаю. Ми запрошуємо Вас на незабутній концерт. У виконанні оркестру ви почуєте найвідоміші вальси Йоганна Штрауса: «Казки Віденського лісу», «Віденська кров», «Життя артиста», «Весняні голоси», «На прекрасному голубому Дунаї» та «Імператорський вальс».

 


„З історії музичної культури України. Пісенна народна творчість"

Цикл концертів для дітей середнього та старшого шкільного віку.

 24 лютого

 Концерт №1

«Український вертеп. Зимові календарно-обрядові пісні».

Обряди зимового циклу – це справжня скарбниця української народної творчості. Тут і пісні, і обряди, і народні театральні дійства. Катерини, Миколая, Різдво, Новий рік та Водохреща – кожне з цих свят має цікаві народні традиції. На вас чекають обряди колядування, щедрування, водіння кози, Василя та Меланки у театралізованому дійстві за участю Черкаського академічного заслуженого українського народного хору.

 

13 лютого

 Концертна програма до Дня Святого Валентина

Вже традиційно обласна філармонія запрошує студентів та молодь на адресні молодіжні програми. Минулого року студенти багатьох навчальних закладів міста стали слухачами концертів «Золоті шедеври класики». Цього разу на вас чекає естрадна концертна програма з розвагами та конкурсами.

 

19 лютого

 Концерт-реквієм за загиблими героями Небесної сотні.

Концерт симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олександра Дяченка буде приурочений до сумної річниці трагічних подій новітньої української історії. В програмі концерту прозвучить Симфонія № 6 «Патетична» П.І.Чайковського, один з останніх творів композитора. В музиці симфонії - болючі роздуми на вічні теми життя з його сподіваннями і стражданнями та смерті.

 

6 березня

 «Оперета, оперета!» 

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня за участі симфонічного оркестру та гостей – солістів Національного театру оперети та Національної філармонії України. Лунатимуть найпопулярніші оркестрові номери, арії та дуети з оперет Й. Штрауса, І. Кальмана, Ф. Легара.

 

18 березня 

 «Душа цвіте весною…» Вечір української пісні та романсу. 

Поезія і музика пішли з одного джерела — з душі людини, з глибинного світу її почуттів. Українська пісня - радісна й журлива, сповнена тривоги і мрій про щастя – стала нам надійним супутником на життєвому шляху. Бо лише вокальна музика здатна умістити усю повноту людських переживань, невпинну повінь весняних мрій та сподівань.

 Слідкуйте за анонсами!

До зустрічі у концертній залі Черкаської обласної філармонії!Страница 1 из 5 | Следующая страница
Ремонт детской комнаты . Медицинский портал