• Черкаський народний хор

  • Cимфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії

  • Черкаська обласна філармонія. Концертна зала.

Каса Черкаської обласної філармонії:
м. Черкаси, вул. Хрещатик, 196

Замовлення квитків:
тел.:(0472) 45-01-61

Колективи

Черкаський академічний заслужений український народний хор

Виколисаний у Черкаському краї, на батьківщині Тараса Шевченка, Семена Гулака-Артемовського, Кирила Стеценка, Порфирія Демуцького, Черкаський академічний заслужений український народний хор увібрав у себе мелодику, дух і слово українського пісенного мистецтва і підняв його на найвищі вершини.

Створений у травні 1957 року хор пройшов яскравий творчий шлях. З перших років свого існування він заявив про себе як самобутній, неповторний своїм особливим звучанням на живій і міцній народній основі пісенний колектив, що черпає своє натхнення з народних джерел, збагачує перлини співучого фольклору мистецтвом класики.

Детальніше


Ансамбль народної музики "Росава"

Ансамбль народної музики "Росава" створений у 1983 році при Черкаській обласній філармонії.

Незмінним керівником колективу з часу його заснування є випускник Державної консерваторії ім. М.В. Лисенка, лауреат Міжнародних фестивалів, заслужений артист України Микола Петрина, відомий як віртуоз-виконавець гри на народних інструментах.

За час існування колективу в ньому працювали: народна артистка України Р. Кириченко, котрій за створення концертних програм 1983-1985 рр. було присвоєно звання Лауреата державної премії ім. Т. Г. Шевченка, народна артистка України О. Павловська, заслужена артистка України Т. Халаш, вокальний дует, заслужені працівники культури України Діана та Василь Матющенки, заслужена артистка України Євгенія Крикун.

Детальніше


Малий симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії

Малий симфонічний оркестр  створений у 1992 році при обласному управлінні культури.

Об’єднав талановитих виконавців Олександр Дяченко – вихованець Донецької консерваторії ім. С. С. Прокоф’єва та Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського. Вперше на батьківщині великого Кобзаря Тараса Шевченка зазвучав професійний оркестр, який за короткий час створив десятки різноманітних концертних програм.

Детальніше


Тріо бандуристок "Вербена"

Тріо бандуристок "Вербена" у Черкаській філармонії почало роботу в 1987 році.

Назву свою колектив отримав від романтичної чаклунської трави - вербени, що має чудодійну силу. Але це було набагато пізніше знакового для них 1984 року, коли трьох студенток оркестрового факультету Національної музичної академії зібрав у ансамбль професор С.В. Баштан.
Творчий профіль тріо окреслився дуже вдало - лірико-колоратурне сопрано Людмили Ларікової, драматичне сопрано Лідії Зайнчківської і мецо-сопрано Ольги Калини утворили яскраве за акордовою пластикою звучання.

Детальніше


на сайте компании Днепропроект можно найти металлобазу в Киеве