• Черкаський народний хор

  • Cимфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії

  • Черкаська обласна філармонія. Концертна зала.

Каса Черкаської обласної філармонії:
м. Черкаси, вул. Хрещатик, 196

Замовлення квитків:
тел.:(0472) 45-01-61

» Дитяча філармонія

Дитяча філармонія

КЗ "Черкаська обласна філармонія ЧОР" відкрила свій 60-й ювілейний сезон 

 У вересні 2014 року КЗ "Черкаська обласна філармонія ЧОР" відкрила свій 60-й ювілейний сезон.

За ці роки плідної творчої праці у філармонії було створено багато мистецьких проектів та програм. Одним із них є пілотний проект "Дитяча філармонія", що носить з одного боку експериментальний характер, а з іншого - про четвертий концертний сезон Дитячої філармонії свідчить статистика: план роботи на 2014 рік складає 12 різножанрових концертних програм, а саме:

- "Скрипка плюс рояль" за участю соліста Будинку органної музики м. Дніпропетровськ, скрипаля-віртуоза, лауреата Міжнародного конкурсу ім. М. Лисенка Володимира Галіченка

- "Юні віртуози" за участю симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії (керівник - заслужений діяч мистецтв України Олександр Дяченко)

- "Таланти третього тисячоліття" - концерт за участю кращих молодих виконавців Черкаського музичного училища ім. C.C. Гулака-Артемовського та студентів Київської музичної академії ім. П.І. Чайковського

- "Народна мозаїка" в рамках творчої співпраці ансамблю української народної та авторської пісні "Росава" (керівник - заслужений артист України Микола Петрина) та юних обдарованих виконавців – інструменталістів

- "Все починається з дитини" - концерт дитячої філармонії до Дня захисту дітей та інші.

Перебуваючи у постійній співпраці із загальноосвітніми та  музичними школами, школами мистецтв, музичними училищами та коледжами культури не тільки обласного центру, а й усієї Черкащини, дитяча філармонія ставить за мету - віднайти та виявити творчо-обдарованих дітей та молодь Черкаської області, розвивати та вдосконалювати рівень виконавської майстерності раніше залучених до співпраці талановитих представників підростаючого покоління, підтримувати творчу особистість кожного із учасників дитячої філармонії.

Дитяча філармонія розробила цикл тематичних музичних програм відповідно вікових особливостей, смаків та вподобань дітей та молоді, а саме:

- музична програма для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку "Світ дитинства в музиці", де діти в музично - рольових іграх ознайомлюється з абеткою високої музики;
- програма "Музичні подорожі до різних країн світу" - для дітей середнього та старшого шкільного віку , яка складається  з окремих концертів:
- Концерт №1. "Франція, К. Сен-Санс" (до 150 річчя від дня народження)
- Концерт №2. "Карнавал тварин" (велика музично - зоологічна фантазія на тему встановлення між предметних зв’язків шкільної програми та музичного світу високого мистецтва.)
- Концерт №3. "Іспанія На струнах душі чарівної гітари."
Концерт №4. "Австрія. Музика старого Відня" за участю симфонічного оркестру, солістів, ансамблів бального танцю.

Доброю традицією стало проведення музичних зустрічей вихованців окремих навчальних закладів  з творчими колективами та артистами не тільки Черкаської обласної філармонії, а й Київської музичної академії ім. П.І. Чайковського.

За словами керівників загальноосвітніх закладів, ознайомлення з традиціями та історією створення філармонії, творчих колективів: (Черкаського академічного заслуженого українського народного хору,  ансамблю народної музики "Росава", тріо "Вербена", малого симфонічного оркестру), їх творчими здобутками, а особливо живе спілкування - це потужний засіб виховання особистості, а головне високохудожнього та патріотично-налаштованого громадянина України.

Музичні програми "З історії музичної культури України" та "Золоті шедеври класики, джазу та поп-музики - українській молоді" є підтвердженням цього.

В рамках програми "З історії музичної культури України"розроблено цикл концертів:

- Концерт №1. "Ой зав’ю вінки тай на всі святки"(цикл календарно - обрядових пісень весняного, літнього і осіннього періодів.)
- Концерт №2. "Народний танець" (ознайомлення  з народною традиційною хореографією.)
- Концерт №3. "Вертеп і витоки українського музичного театру" (театралізований концерт  до Дня Святого Миколая.)

Найголовнішою проблемою в роботі дитячої філармонії є фінансова сторона. Тож, дитяча філармонія щоразу намагається знайти нові шляхи вирішення, залучаючи до співпраці благодійні фонди, громадські організації та меценатів.

Займаючись просвітницькою діяльністю та популяризацією українського музичного мистецтва, дитяча філармонія планує: відкрити студію ім. народної артистки України О. Павловської та ініціювати проведення Всеукраїнського фестивалю - конкурсу пісенної творчості "Пісня - іі доля", присвяченого пам’яті О. Павловської.

Прикладами роботи дитячих філармоній є Вінницька, Кіровоградська, Харківська, Сумська філармонії.

 


https://doitdroid.com/kak-spryatat-fajly-na-android/ . Услуги разборки honda.